Intencje mszalne od 19 lutego 2024 r.

19/02/2024 Poniedziałek

07:00        O zbawienie dla dusz czyśćcowych - intencja ofiarowana od wspólnoty Czcicieli św. Judy Tadeusza.

20/02/2024 Wtorek

18:00         Za zmarłego męża Jana Małek, teściów, rodziców i brata Jerzego i za dusze z pokrewieństwa.

21/02/2024 Środa

08:00        W intencji naszej wspólnoty parafialnej.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

22/02/2024 Czwartek - święto Katedry św. Piotra

08:00        Msza święta z nauką ogólną: W intencji naszej wspólnoty parafialnej oraz księdza rekolekcjonisty o owocny i dobry czas wielkopostnych rekolekcji.

16:00         Spotkanie rekolekcyjne dla dzieci szkoły podstawowej.

17:00         Adoracja Najświętszego Sakramentu i Sakrament pokuty i pojednania, szczególnie dla dzieci w ramach spowiedzi pierwszopiątkowej.

18:00         Msza święta z nauką ogólną: Za zmarłą matkę Agnieszkę Kampa w pierwszą rocznicę śmierci.

23/02/2024 Piątek

07:30         Sakrament pokuty i pojednania.

08:00        Msza święta z nauką ogólną: Do Bożej Opatrzności z okazji kolejnych urodzin z prośbą o codzienne łąski i miłość oraz wiarę w życiu codziennym dla Marii Blaik.

08:30        Obchód chorych

15:00         Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

17:00         Sakrament pokuty i pojednania

17:30          Droga krzyżowa

18:00         Msza święta z nauką ogólną: W intencji Daniela Klyk z okazji kolejnej rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha  Świętego.

W Domu Marii: Spotkanie rekolekcyjne dla młodzieży.

24/02/2024 Sobota

07:30         Sakrament pokuty i pojednania.

08:00        Msza święta z nauką ogólną: W intencji naszej wspólnoty parafialnej.

09:30         Sakrament pokuty i pojednania - przypominamy, że każda osoba chcąca przyjąć sakrament Namaszczenia Chorych powinna być w stanie łaski uświęcającej - przystąpić do spowiedzi.

10:00         Msza święta dla chorych oraz seniorów i w ich intencji z udzieleniem sakramentu Namaszczenia chorych.

17:30          Sakrament pokuty i pojednania.

18:00         Msza święta z nauką ogólną z soboty: Za zmarłego męża i ojca Wiesława Piechotę, rodziców Zofię i Pawła Obrusznik, braci Gintra, Ernesta z żoną, teściów, szwagierkę w mężem i za zmarłych z całego pokrewieństwa oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

W kościele: Nauka stanowa dla narzeczonych, małżonków i par niesakramentalnych.

25/02/2024 II Niedziela Wielkiego Postu

08:00        Msza święta z nauką ogólną: Za zmarłego męża i ojca Józefa Gordzielik, teściów Bertę i Ryszarda Gordzielik oraz Gertrudę i Alberta Klosek.

10:00         Msza święta z nauką ogólną: W intencji naszej wspólnoty parafialnej oraz ks. Marcina Cytryckiego z prośbą o dobre owoce rekolekcji wielkopostnych.

15:15           Gorzkie żale.

16:00         Msza święta z nauką ogólną: I. Za zmarłych rodziców Bertę i Ryszarda Gordziellik, brata Józefa, męża Engelberta, dziadków Gordzielik, Matyldę i Walentego Koj.

II. Za zmarłą matkę Teresę Kotula w 3. rocznicę śmierci, ojca Marcina i za wszystkich zmarłych z pokrewieństwa.