Ogłoszenia parafialne 21 kwietnia 2024 r.

1.  Dziś nie ma nabożeństwa popołudniowego.

2. Kancelaria parafialna będzie nieczynna: we wtorek 23 kwietnia i w środę 24 kwietnia.

3. 25 kwietnia o godz. 18:00 zapraszamy na mszę świętą i procesję o urodzaje.

4. 26 kwietnia po nabożeństwie majowym w Domu Marii odbędzie się spotkanie dla bierzmowańców klasy VII.  Spotkanie dla uczniów kasy VI odbędzie się w tym samym terminie na plebanii.

5. W piątek 26 kwietnia odbędzie się Dekanalne Czuwanie Młodych - tym razem zaprasza parafia w Górażdżach o godz. 19:30. Chętnych na wyjazd prosimy o zgłaszanie się na parafialnego messengera do środy 24 kwietnia.

6. Zbliża się miesiąc maj. Zapraszamy na msze święte i nabożeństwa związane z pierwszym czwartkiem, piątkiem i sobotą miesiąca. W piątek 3 maja odbędzie się obchód chorych.

7. Od maja zapraszamy na nabożeństwa majowe wypisane w porządku intencji.

8. Bóg zapłać składamy za ofiary złożone na cele remontowe. Zebraliśmy 4110 zł i 10 Euro.

9. Poszukujemy chętnych osób, które chciałyby dołączyć do Róż Różańcowych naszej parafii. Zgłasza się można do proboszcza lub p. Ireny Słaboń.

10. Zapraszamy na trzydniową wycieczkę do Czech i Wiednia. Szczegóły na plakatach i ulotkach oraz w internecie.  Koszt to 1500 zł i 90 Euro. Zapisy do 5 maja.

11. Zachęcamy do składania ofiar na rzecz utrzymania cmentarza. W związku z tym, że wzrosły ceny za wywóz śmieci od maja wzrośnie także stawka za utrzymanie grobu.

12. Biskup Opolski serdecznie zaprasza rodziny całej diecezji do udziału w Diecezjalnym Święcie Rodziny, które odbędzie się w środę 1 maja br. w Jemielnicy.

13. Bóg zapłać za utrzymanie porządku w kościele. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Grabowskiej, a w kolejnym tygodniu mieszkańców ul. Chopina.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła

Kancelaria parafialna czynna:

wtorek po wieczornej mszy świętej do godz. 19:30; środa godz. 8:45-10:00;

W dniach 17, 23 oraz 24 kwietnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001 W celu odliczenia darowizny od podatku, należy dopisać w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego

Gazetka parafialna “U Piotra i Pawła” jest wydawana przez parafię Św. Ap Piotra i Pawła w Nakle i przeznaczona jest wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty.